Bucuresti
nothing here for the moment

Telefoane utile din Bucuresti

info
BUCURESTI Restaurante in Bucuresti Cazare Locuri de Munca Fotografii din Bucuresti
info
Restaurante | Baruri si Puburi | Cluburi | Cafenele si Ceainarii | Cazare in Bucuresti | Birouri Notariale | Benzinarii | Sali Intretinere Fizica | Curierat
info

Informatii utile din Bucuresti

Telefoane Utile din Bucuresti


Politia955 sau 9545
Pompieri981 sau 112
Salvarea961 sau 112
Salvarea Doris978
Salvarea particulara Plus973
Spitalul de urgenta962

Ora exacta958
Info CFR952
Jandarmeria956
Protectia civila, Salvamont982
Informatii gratuite930, 931, 951

Asistenta sociala979
Protectie Civila021/208.61.50
Telefonul cetateanului948
Protectia Consumatorului9660, 021/310.63.79
Prefectura021/311.00.17
Primaria021/313.86.60, 315.01.10

Primaria Sector 1021.222.34.37
Primaria Sector 2021.252.77.73
Primaria Sector 3021.323.33.50
Primaria Sector 4021.335.92.30
Primaria Sector 5021.315.94.82
Primaria Sector 6021.212.63.28
Informatii meteo9591
Ambulanta veterinara9331
Politia de frontiera Romana9590, 021.316.25.98

Deranjamente apa, canal021/207.77.77
Electrica9291
Deranjamente retea gaze9281
Deranjamente ascensoare IFMA9263
Deranjamente "Ascensorul", sect 1,2,39231

Deranjamente "Ascensorul", sect 4,5,69241
Deranjamente ascensoare Romservice9261
RDS-Internet031/400.44.00
Deranjamente telefon Romtelecom921
Deranjamente ISDN, Circuite Inchiriate si Fluxuri922

Informatii RATB9391
Informatii SNCFR9521
Aeroport Baneasa9371

Aeroportul Henri Coanda ( Otopeni )021.204.12.00
Informatii Tarom9361
Autoara Filaret021.336.06.92
Autogara Militari021.434.10.84

Autogara Obor021.252.76.46
Metrorex9264
Automobil Clubul Roman021.222.22.22


© 2008 itbox.ro Bucuresti - Informatii Uitle in Bucuresti ETP - Webhosting Profesional itbox
Jocuri - Bancuri - Testeaza Viteza - Antivirus - Taxi - Subtitrari - Vremea - Anunturi Gratuite - Stiri - Radio Live - Ziare - Forum
informatii, utile, Bucuresti